Aşk Bize Yakıştı
Mehmet Coşkundeniz
Gizli bahçesi ruhumuzun aşk, kaçıp saklanığımız durup soluklandığımız kimi zaman nefessiz kaldığımız gizli bahçe.
Orada sade seven ve sevilen yaşar, hıçkırıklarla kahkahalar dans eder.
Güpegündüz düşler yaşarız, zifiri karanlıklar güneşe dönüşür aşk olunca, aşık olunca... Şarkılar yükselir içinizden, bazen acılı bir melodiyle bir sokak ortasında kalakalırsınız, ağlamak utanılası değildir, saklamazsınız, durup müziğe karışır ağlarsınız, yanınızdan geçip gider görüntüler, sade onun gözleri ve gözyaşı görünür olur.
Yanınınızdaysa sevgili müziklerin neşelisi takılır, sarar her tarafınızı keyif, mutlulukla gözlerinin içine bakar tekrar tekrar fısıldarsınız sevdiğinizi, o varsa her müzik neşedir.
Aşk olmasaydı hangi müzik içinizi kanatırdı, dans ettirirdi...
Aşk olmasaydı şiirler okuyabilir miydiniz puslu havalarda sevgiliye sarılarak...
Aşk herkese yakışır; yüreğimizi aşka açtığımız, inandığımız sürece. Mehmet Coşkundeniz, "Aşk Bize Yakıştı" da aşkın harikalar diyarında görüp hissettiklerini, aşka inananlarla paylaşıyor.


Yayınevi: Neden Kitap
159 sayfa
ISBN: 975254004x

Okur Yorumları

Değerlendirme eklemek için olmanız gerekiyor.

  Bu kitabın dahil oldugu listopediler

  İçerik...

  Okurlar bu kitapları da beğendiler

  1999 yılında posta gazetesinde cumartesileri köşe yazıları yazmaya başlamıştır. yazılarında aşkı,sevgiyi ele alır.kısa süre sonra 'aşk doktoru' sayfasını hazırlamaya başladı.2003 yılında radyo d de programa başladı.köşe yazılarını derlediği 'aşk bize yakıştı' mart 2003 te yayımlandı. ikinci kitabından sonra en son 'sen git aşk bana kalsın' adlı kitabıyla en çok satanlar listesine girdi.

  Mehmet Coşkundeniz'in bazı kitapları

  Bu kitabı paylaş

  En yukarı git