Ben Dünyanın En Akıllı İnsanıyım
Erdal Demirkıran
Cam kırıklarıyla süslenmiş yollarda
ayakları kanyaa kanaya benimle birlikte yürüyen babama.
Neredeyse kendim kadar sevdiğim anneme.
Beraberce gemiler yaptığımız eşim Betül'e,
2 yaşındaki manyak kızım Berfin'e
ve tüm insanlık alemine ithafımdır.

"Ben Dünyanın En Akıllı İnsanıyım" dediğimde dostlarım bana: "Maden bu kadar akıllısın neden sen de Edison gibi, Einstein gibi, Newton gibi... Bir şeyler icat etmiyorsun?" dediler. Ben de onları haklı buldum... Ama galiba biraz yanlış anlamış olacağım ki, ben ampul icat etmek yerine Edison icat etmeye karar verdim.

Bugünlerde "Kashna" adını verdiğim kendi öğretimle dahi yetiştiriyorum. Edison yetiştiriyorum. Einsetin yetiştiriyorum, Newton yetiştiriyorm.. Bu kitabımda "Kashna Öğretileri"nin hiç olmazsa bir kısmını seninle de paylaşmak isterdim.

"Çözebilmem Umuduyla"...

Baskı Tarihi: Mayıs 2002
Yayınevi: Kashna Kitap Ağacı
292 sayfa
ISBN: 9757254011

Okur Yorumları

Değerlendirme eklemek için olmanız gerekiyor.

  Bu kitabın dahil oldugu listopediler

  İçerik...

  Okurlar bu kitapları da beğendiler

  Erdal Demirkıran, Türk yazar. 1995'te Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü'nden mezun oldu. Doğum yeri Siverek Karakeçi köyüdür. Üniversite yıllarında içe kapanık bir olan Erdal Demirkıran, bunu aşmak için programcılık yapıp, yazılar yazdı. Ayrıca noterden Dünyanın En Akıllı Adamı olduğuna dair yazıyı onaylattı. 1995 - 1997 yılları arasında Radyo Mega'da program ve sahnede stand-up yaptı. Askerden geldikten sonra bir cam fabrikasında Ticaret Müdürü olarak görev yaptı. Ancak sonra istifa ederek seminerler vermeye başladı.Seminerlerinde Kashna felsefesi adını verdiği ve özgüveni ön planda tutan davranış şeklini anlatıyor.

  Erdal Demirkıran'ın bazı kitapları

  Bu kitabı paylaş

  En yukarı git