Namlunun Ucundaki Başbakan Hedef RTE
Aytekin Gezici
Bu kez namlunun ucundaki bir başbakan... Hedef Recep Tayyip Erdoğan

Tayyip Erdoğan, belediye başkanlığı dönemlerinden bugüne kadar onlarca suikastın hedefi oldu ve her defasında da bu girişimler istenilen sonucu vermedi. Peki, suikast planlayanlar kimlerdi? Suikastların amacı neydi? Bu suikastlarda hangi yöntemlere başvurdular? Niçin her suikasttan sonra bir başka suikast planlamak zorunda kaldılar? Ve en önemlisi de Başbakan Tayyip Erdoğan tüm bu suikast girişimlerinden nasıl ve kimlerin yardımlarıyla zarar görmeden kurtuldu? 2007 yılında MGK toplantısından önce "okyanus ötesinden" gelen notta ne yazıyordu? Bu not Erdoğan'ı hangi suikast girişiminden kurtardı?
Daha onlarca suikast ve bu suikastlarla ilgili soruların cevabını Aytekin Gezici "Namlunun Ucundaki Başbakan" kitabında veriyor...

Baskı Tarihi: Mayıs 2011
Yayınevi: Ferfir Yayıncılık
185 sayfa
ISBN: 9786054447152

Okur Yorumları

Değerlendirme eklemek için olmanız gerekiyor.

  Bu kitabın dahil oldugu listopediler

  İçerik...
  1974 yılında, Adana'da dünyaya geldi. 1993 yılında başladığı gazetecilik yaşamını, Zaman Gazetesi başta olmak üzere çeşitli yaygın ve yerel gazete ile televizyonlarda muhabir olarak sürdürdü. Star TV'de 'Teksoy Görevde' ve TGRT'de 'Babacan' Haber Programlarında muhabir olarak görev yapan Gezici'nin ilk kitabı, 1997 yılında 'Bir Kısım Medya Manzaraları, Gazeteci Geyikleri, Öyküleri, Fıkraları' ismiyle yayınlandı. Halen Adana'nın merkez Seyhan İlçe Belediyesi'nde Basın Danışmanı olarak görev yapmakta olan Gezici, evli ve üç çocuk babası.

  Aytekin Gezici'nin bazı kitapları

  Bu kitabı paylaş

  En yukarı git