Sen Git Aşk Bana Kalsın
Mehmet Coşkundeniz
"Aşk bize yakıştı" adlı kitabıyla büyük çıkış yapan yazarın son eseri sen git AŞK bana kalsın
Sizin de eliniz ayağınız birbirine dolanmaz mı âşık olduğunuzda... Sabahın kör vakitlerinde ne yapacağınızı bilmez halde yatağınızda debelenip durmaz mısınız aşk varsa....
Aşk girdiği her yüreği darmadağın eder, kimi zaman bir uçurtmaya takılıp gökyüzünde uçarsınız umarsızca, kimi zaman saat tik takları arasında bir telefon sesine muhtaç, oturursunuz anlamsızca, bir ayrılık vaktinde sancılanır ruhunuz kalakalırsınız, ne yağmurlarda ıslanmak rahatlatır sizi ne de arkadaşlara sığınmak, onsuz nasıl nefes aldığınıza şaşarsınız üstelik...Yüzyıllardır ne çok şey yazılmıştır aşk üzerine, hangi ülkede ve hangi yüzyılda olduğunuz da önemli değildir aşk söz konusu olunca, insan insandır her renkte, her dinde ve her iklimde.
Aşk üzerine düşünmek ve yazmak ayrı bir serüvendir, Mehmet Coşkundeniz de yıllardır aşk üzerine yazdığı yazılarla aşkı anlatmıştır durmaksızın. Bir dost sıcaklığındaki kelimeleriyle kimi zaman acılı yüreklere şifa olmuş, kimi zaman insan olmanın keyfini yaşatmıştır yazılarıyla. Âşık olanlar tanır onu, siz de âşık mısınız? İşte şimdi güzel bir dostun kelimeleriyle yenilenecek ve tadını çıkaracaksınız aşkın.
Sen Git Aşk Bana Kalsın, Mehmet Coşkundeniz'in son armağanı...


Yayınevi: Neden Kitap
160 sayfa
ISBN: 9752540066

Okur Yorumları

Değerlendirme eklemek için olmanız gerekiyor.

  Bu kitabın dahil oldugu listopediler

  İçerik...

  Okurlar bu kitapları da beğendiler

  1999 yılında posta gazetesinde cumartesileri köşe yazıları yazmaya başlamıştır. yazılarında aşkı,sevgiyi ele alır.kısa süre sonra 'aşk doktoru' sayfasını hazırlamaya başladı.2003 yılında radyo d de programa başladı.köşe yazılarını derlediği 'aşk bize yakıştı' mart 2003 te yayımlandı. ikinci kitabından sonra en son 'sen git aşk bana kalsın' adlı kitabıyla en çok satanlar listesine girdi.

  Mehmet Coşkundeniz'in bazı kitapları

  Bu kitabı paylaş

  En yukarı git